Про Академію­­ 

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського є найбільшим недержавним ВНЗ в Малопольському воєводстві і другим у всій Польщі за кількістю студентів. Академія представлена ​​7 факультетами, 23 напрямами в тому числі навчанням на спеціальностях Міжнародний бізнес і Міжнародний туризм, де заняття проводяться англійською мовою.

Академія має велику кількість ВНЗ-партнерів не тільки в Європі, але також на Тайвані і в Марокко. Постійно збільшується кількість лекцій і занять, що проводяться на іноземних мовах, що робить можливим навчання в Краківській Академії молоді з інших країн. Розвиток міжнародного студентського обміну багато у чому спрощує введена система трансферу балів відповідно до стандартів ECTS, участь в міжнародних програмах з обміну студентами, а також те, що випускники отримують додаток до диплома на іноземній мові.

Мультімедійні лекційні зали, сучасні лабораторії та майстерні, чудові професори та викладачі, широкий вибір спеціальностей, можливість познайомитися з цікавими людьми гарантують те, що роки навчання в Академії залишаться незабутніми. В одній з будівель Академії знаходиться також сучасна бібліотека, у фондах якої знаходиться більше 126 тис. Книг і близько 390 найменувань різних видань з усього світу. Крім того, в кожній будівлі знаходиться кафе / їдальня, де можна смачно і недорого перекусити. Також, в одному з корпусів знаходиться професійно обладнаний тренажерний і фітнес-зал. 

Ректор Академії - Єжи Малєц

Професор юридичних наук, керівник кафедри історії держави і права в Академії. З 2002 року є експертом Державної акредитаційної комісії при Міністерстві освіти Польщі. Колишній заступник ректора по роботі зі студентами, а з 1 вересня 2005 року - ректор Краківської Академії. Був нагороджений Лицарським хрестом Ордена відродження Польщі, виданими Президентом Польщі в 2004 році.

Напрямок Спеціальність Вартість стаціонарної форми навчання Вартість заочної форми навчання
Архітектура  Архітектура  Новая ячейка Новая ячейка
Описание товара Новая ячейка Новая ячейка
Описание товара Новая ячейка Новая ячейка

© 2018