ОСВ­­ІТА БЕЗ КОРДОНІВ 
проект
проект освіта без кордонів пропонує:

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ПО ВСТУПУ ВІД 390€!

 
Безкоштовне навчання після 9-го класу 
Вступ до будь-якого ВНЗ без іспитів та ЗНО
 Профорієнтація

цвет

Зимові та літні мовні табори в Польщі
Освітні ознайомчі візити 
 Курси польської мови в Україні

Переваги Проекту "Освіта без кордонів":
  • ГАРАНТІЯ вступу до будь-якого ВНЗ Польщі (на комерційній основі)
  • Допомагаємо зі вступом на бюджетні грантові місця у ВНЗ та з якісною підготовкою до співбесіди з ВНЗ (за умови наявності таких місць, а також виконання вами всіх вимог ВНЗ)
  • ми ГАРАНТУЄМО кваліфікований і надійний супровід під час навчання (наші куратори живуть і працюють в тому місті, де навчатиметеся ви)
  • курси польської мови та лінгвістичні клуби проводять ДИПЛОМОВАНІ ВИКЛАДАЧІ-полоністи та носії мови
  • проводимо щорічну СЕРТИФІКАЦІЮ польською комісією, з видачею ПОЛЬСЬКОГО СЕРТИФІКАТУ, що підтверджує рівень знання польської мови
Переваги отримання освіти в Польщі:
  • Висока якість освіти в Польських ВНЗ за прийнятною ціною, середня вартість навчання в межах 1000-1500 євро/рік
  • Диплом, що визнається в усіх країнах Європи, Канаді та США, а також отримання повної вищої освіти за три роки
  • Вступ без іспитів та ЗНО.Більшість університетів не проводять вступні іспити, достатньо отримати сертифікат про знання польської або англійської мови, пройти мовні курси при університеті і мати хороший середній бал атестату.
  • Міжнародні програми обміну та стажування. В українських студентів є можливість приймати участь в стажуванні у всесвітніх компаніях і отримати трудову угоду вже на останньому курсі університету. А програми міжнародного обміну, такі, як ERASMUS та ін., забезпечать отримання подвійного диплому - польського ВНЗ та британського, німецького, французсьго, американського тощо. При цьому вартість навчання незмінна.
  • Можливість підробляти під час навчання. Українські студенти з моменту настання повноліття мають право офіційно працювати під час навчання в польських ВНЗ.  

Історія Проекту

2005 рік — в Україні розпочато впровадження освітнього проекту в рамках реалізації Міждержавних Угод України та ЄС, який називається - "Європейська освіта". Головна мета Проекту - системна інтеграція української громади у європейський освітній простір, інформування старшокласників та їхніх батьків про можливість отримання вищої освіти в країнах ЄС, зокрема у Республіці Польща.
2011 рік — у зв'язку із ребрендингом проект отримує назву "Освіта без кордонів" і діє під патронатом Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC, Bydgoszcz, Polska) та пропонує громадянам України освітні можливості (вища освіта рівнів "бакалаврат" та "магістратура", післядипломна освіта, професійні школи, тренінги) на території ЄС в рамках концепції Європейської комісії Lifelong Learning Programm (Навчання протягом життя).
2015 рік — відкрито ще один офіс у Польщі. Центральним офісом стає офіс у м. Люблін, Польща. Також заключено угоди з багатьма ліцеями та технікумами Польщі, що ще ширше відчинило двері Європи для українських учнів, давши змогу їм їхати на навчання вже після закінчення 9-ти класів.

ПРОЕКТ ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ

польські внз партнери
 

Переглянувши перелік наших ВНЗ-партнерів, ви можете заповнити анкету для отримання більш детальної інформації

 
навчання після 9-го класу
 

Безкоштовно для українців

Заповніть анкету для отримання більш детальної інформації…


© 2018