професійна допомога у виборі майбутньої спеціальності
 

Вибір майбутньої спеціальності - це одне з найважливіших завдань, яке постає перед старшокласниками

Профорієнтація з Магеллано Університет - це можливість виявити унікальні задатки, здібності та особливості людини, які можуть стати запорукою до її успіху в подальшому житті та професійній діяльності. 
Тест розроблений італійським "Магеллано Університет", широко використовується в Європі.  У 2012 році був адаптований для учнів українських шкіл та сертифіковано Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Національної Академії педагогічних наук України.
Ми є офіційним представником "Магеллано Університет" і маємо право поширювати коди доступу для проходження тесту, а також організовувати профорієнтаційне консультування.
Мета - допомогти учням старших класів обрати напрямок подальшої освіти у відповідності до їх здібностей, схильностей та особистісних характеристик. 

СТРУКТУРА ТЕСТУ:  

  • Професійні інтереси 
  •  Культурні інтереси 
  •  Тест здібностей 
  • Мотивація до навчання 
  •  Здатність справлятись зі складинми ситуаціями 
Після проходження тесту консультацію проводить сертифікований фахівець, який пройшов спеціальну підготовку по роботі з даною методикою та допоможе проаналізувати та краще зрозуміти отримані результати. 
 

Вартість тестування з консультацією та розшифровкою - 1200 грн

Запишіться зараз і отримайте знижку 50% 
 

© 2018